今日我冇去到女童軍呀!因為劉溫唔係好開心,所以就去左仙跡林到食野!食完野之後,我地就冇地方好行,咁劉溫咪話去apm囉!咁我咪話好囉>>>>>>去到apm,我地行左好多地方!!首先就去Muji到買筆,跟住就去左Trendyland到睇d monchhichi>>>>算啦今日講住咁多先!
Yuki你記住日日都上黎睇呀!>3<