29-7-2010`:)♥ |
|
金日同嫣嫣.媽子.桐桐.二家姐1齊出街*
去左又一城睇反斗奇兵3;)`
有少少感人xd. 睇到喊左tim-,-!v
睇完之後去左食野. 10點幾又再食- -~
搞到要同二家姐1齊食a0a;
填飽肚又去左 嫣嫣屋企踩場*v*
又打麻雀又玩[啤派]v3v
玩到悶悶地戈陣; 嫣嫣要出去=.=.
之後就各行各路` 番屋企:$ !
|
|
|
« | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | ... | 148 | »
|