今日又返工喇^^ 返到營入面都係處理下雜務....姐係摺床單,聽電話,玩下狗.. 跟住要我換左掛係大樹哦D營燈繩= =有成層樓咁高-3- 玩團隊繩網都要著安全帶同頭盔喇....現家就咁用一條高過一層樓既梯爬上佢整=.= 簡直係用"生命作賭注 留下那英雄故事"
PS.....團隊繩網都係高過一層樓= =