今朝好似平時咁出去..跟住同魚旦..細傑返學''
跟住上堂..ok悶..
lunch星..jj冇返.....本黎諗住自己食...跟住見到牙B叫佢一齊落去食..^^
食野係到打(雨)毛球...好白痴xd'
跟住上返去上堂....放學同細傑過天盛..
我同佢地上去打波...打到8點2左右返屋企^^
就放假啦..^^