今日,細佬車我地la,,,,,大約搭9到先返到學校!!!!!
集隊個陣,,,miss lok同我地舞蹈組d人講,,,叫我地聽哂宣佈,,就出去搵miss lok...
咁就去搵la,,,,點知見到琴日鬧楊凰珍個個ar sir,,,咁miss lok知道左件事la,,,,
冇話佢,,,,只係楊凰珍整個死人樣出黎啵,,,><
咁全f.1都出哂去la,,,靜返我地10個女仔,,,咁就做壁報,,又包禮物,,,
咁包完禮物,,,就要搵人落去整壁報,但係又要搵人係到睇住d書包,,
咁我同佩鳳同嘉煒3個都留低睇書包,,,,咁就係個到玩la,,,,影相la,,,,
咁我地就想食野la,,,就落左去,左文清同珍就留低睇書包,,,
咁落到去,,,咁鍾佩怡佢就叫我地做壁報,咁咪做lo,,,,,
就係到釘野,,,中文書法比賽得獎作品,,,,咁做做下,,,鍾佩怡又唔做啵,,,
佢就係到傾效,,,咁我咪自己做lo,,,,嘉煒同佩鳳仲有左文清都冑幫我既,,
咁整完la,,,,咁我就掃地,,,佢地就個個都走哂,,,整返好多野係到,,,得我自己一個拎落去,,,
當我神仙咩,,,鍾佩怡唔做野,,,靜係係到話人,,,勁爆黑人憎喎,,,,,,做候選人個陣又係咁,,
唔做野,,,我地助選團就係到做,,,,當選左la,,,就係到扮點野,,,,,黑人憎到爆,,,
跟住我就抹下桌la,,,再拾返佢地留低d野,,,,跟住個校工就問我咩班,,,話我有手尾啵,,,^w^
咁我就自己拎哂d野落去la,,,,咁一落到去,,我就係到發脾氣,,唔理佢地,,,
咁鍾佩怡叫我做舞蹈組個壁報啵,,,咁咪做lo.,,,,,一做,,,miss lok就落黎la,,,
話我個專題仲未做啵,,,,叫我快d去印返出黎啵,,,,咁就同嘉煒跑去211,,,去整專題,,,
咁整完la,,,,就去搵miss lok,,交專題,,,咁落到去,,,,咁食飯la,,,,
miss幫我地叫左外賣....咁就送埋野飲野,,,,咁d人就搶哂d冰紅荼,,,靜係3枝橙汁,,,
咁我同佩鳳同嘉煒就飲橙汁lo,,,,=.=
咁就食飯la,,,,,食完la,,,佩鳳同我講頭先鍾佩怡拎部手機出黎哂命啵,,,佢個部手提,,又唔係新,,
咁我同佩鳳同嘉煒講,,,我地又哂姐,,,,串下佢,,咁我地就拎部手提出黎,,,聽歌,,
咁我地就話一齊播歌la,,,咁就播幼稚園,,,咁佢地冇la,,,,
咁我播佢地就錄,,,咁就播最大聲,,,,咁就哂比鍾佩怡睇啵,,,
咁我地播播下,,,佢又走個黎錄喎,,,,,勁爆黑人憎,,,人地又冇話比佢錄,,,

係舞蹈室,,,細佬打黎,,,,仲比左阿佳聽tim,,,不過我聽完呢個電話之後,,,我就唔係咁開心lo,
上車la,,,,,咁我地就睇返d影片la,,,,咁miss 就坐係我地斜對面,,咁佢就聽到la,,,,
咁就望住我,,,咁我就扮冇事,.,.佢就見到我介指,,,咁佢示意叫我除低,,,,咁就除la,,,
到左la,,,,咁就睇表演la,,,都唔係咁好睇姐,,,,,
回程個陣,,,咁嘉煒就見到有一架貨櫃車,,,寫住2個未,,,永佳,,,
咁嘉煒就同我講la,,,佳a,,,,永遠愛佳丫,,,跟住過左呢架車,,,就見到一架結婚車,,,
咁佩鳳同嘉煒就話,,,,咁岩既.....又有佳,,,又有結婚車,,,你地兩個結婚丫,...

返到學校,,,,,見到學校有好多人企係個大門口,,,等放學,,,第一眼,,,就見到老公仔,,,,
跟住佩鳳,,同嘉煒就猛禁係到講我同佢d野la,,,,,,
咁要去417等miss lok,,,等miss lok黎鬧我地,,,,,
咁比佢鬧la,,,我地全班,,,,咁我地就要整專題,,,比miss lok留,,,留到成5點幾先放,,,
|