|
落街同喵去左還漫畫....老闆娘唔係到...搵到喵要比人罰錢= =..係某程度我好想打佢...
去到又一...要等多半個鐘先有得踩冰...係個又一游黎游去..又上又落唔知想點咁= =!!!!入到去踩冰果時...個入口唔知點解先進左好多= =....搞到我差d唔識入= =!!!!!!!!拎完鞋..著完..隻腳重到乜咁= =!!踩到落d冰到仲慘...好似唔識郁咁=.=...到踩到就淨係隻右腳識郁=口=!!隻左腳虧左=.="""踩多陣...有個細路1隻踩過黎...搞到喵仆低左...有個細路仲好笑..係咁係到同人講"唔該借借"...有條友比佢激死...我岩岩踩到果到...佢居然伸隻腳出黎係到整d冰lor=.=無奈哂=口=
踩完喵去佢e媽屋企..咁就去左荷里活買野=W=買完野食番到去比a媽...a媽仲要話我哂$ lor= =!!!無言了=-=
|