今日返工見到陳松玲喎......原來我細細個睇佢做戲睇到大既松松姐姐係咁既樣...真人靚過上鏡...不過老左少少...原來佢係咁高既我今日先知.....
我同佢講歡迎光臨...跟住對住佢傻笑...同佢閒談左一陣..本來想同佢照返張相嫁喇...但係好鬼多人係到買野..我要收銀照唔到...佢企左一陣就走左lu..我有個同事好唔開心咁同我講''玲玲走左喇''....跟住佢成晚都不停同我講呢句野..服左佢...