今日同shiny一齊換左個新袋牙.....]]]] 靚靚****
上經公堂....同shiny寫左d野..起本經公書到牙....(冇人知寫咩架///呵呵)
關於某某人啦___]]
金工個時.......好好玩牙]]]] 我已經做到水沙紙喇!!!!
中文堂...就慘啦__* 激嬲左miss lai啦......=3='
miss lai話記柏琪,英揚.同牙屎佬...缺點牙...]]]]]
佢地只係幫1a攞番個公道..難道咁都有錯咩???????
放學畫班畫牙......畫下畫下 覺得我地15個人畫個d畫勁靚牙___*
但我條裙.....唔好題****
我地要白色.....得2b有...
跟住就去問牙聰d fd啦......問問下.鄧穎恩就係咁望住我地喎..好似我地有錯咩.....]]]
5:30同 1e d人搭車....一齊去保習lu____]]




