今朝牙媽痴痴地..冇啦啦走入黎打我起身..= =""
雖然宧成12點...不過仲系好無奈..好眼訓哦...>口<""
系到話出黎幫手整SUSHI..無奈...沉日只系隨口講左句...
O....今次細左好多..可以一次過擺入口到..KEKE..好食好食^^~
整左2個鐘..累...跟住過多陣..牙媒就返工去..我就陪佢去..
順手去下漫畫鋪到..好內都冇去過...坐左系到睇書..出左D書..
不過睇曬就覺得好無奈..悶...點知當我再睇個陣..O..MY GOD..
個個牙輝系咁叫我都吾知..= =""無奈..跟住佢仲要串我..妖..個死牙哥系到打我小報告..>m<
跟住又再睇多陣..叫到芝芝個fd..哈..我真系覺得佢好得意...keke^^~
o...一次借左6本返歸..真有趣..不過幾好睇的哦..雖然很得人驚...
返到去...我既晚飯就系食埋d susuhi佢喇..keke^^~真好~
|