Today返學超正,因為今日病左,所以我鐘意果d堂就上,唔鐘意果d就訓! Eng堂就訓左堂半啦!本來數學都想訓ga!不過就訓唔到, 因為大Mo同呀黎May同埋呀彤玩d無聊嘢,在度嘈住哂! 之後D.T堂我就為左同呀小lingling快d出去食飯,所以就啦啦林趕起幅圖! 食飯果陣叫左杯凍檸樂啦!之後我就嫌檸檬少啦!就狂插d lemon啦! 之後就倒d可樂落去啦!之後杯嘢就超酸,搞到要加d糖落去啦! 所以就超無奈囉!