今朝我起身搞店d野..之後打比李美美..跟住佢話叫我番先佢一陣先番..點知佢今日冇番..悶屎喇..今日上家政整果個pizza好好味丫..卡2>w< 放學個陣..我諗住同寶怡個d去郭妍屋企..之後行行下又吾想去..之後就番左屋企lu..番到屋企沖完涼之後就同柒頭丫粟落左去坐..坐左一陣就番屋企lu..我丫媽打比我話..暑假打我番印尼,,跟住我勁開針丫..>w<