今朝一起身~~好眼訓~~不過冇計~~要番學~~
嗚嗚~~冇得訓^^"
跟住換3呀個d啦~~跟住就番學~~
番到學校~~就同d fd去小食部買野食~
跟住就上堂~~第一堂~~pe~~打手球~~
中文堂~~miss有私人野要做~~唔洗上~~係度玩~~
第3,4堂都係好悶~~食飯....
成班比人留~~冇得去玩~~
第5堂~~呀sir又有野做~~又唔洗上~~勁正~~kaka~
跟住科學~~玩呀玩~~又放學喇~~
放左學同d fd去左踢波~~踢到8點先番屋企~~
跟住沖涼呀食飯~~依家??咪打緊日記囉~~
呵呵~~
|