好耐冇打q00za喇=[ 我差d連q00za密碼都吾見埋;( 好彩撞得返入;D` 今日好sad/3\ 去VTC面試; 佢吾收我.../_\ 期待左成年既VTC...; 唉.....!;( 冇眼睇喇/口\ sad sad sad sad sad sad;; 吾知仲有冇會比c0mM3nT我呢;( - 真愛永遠不到我﹏*