今日,,,落好大雨丫,,,
不過係屋企又好悶,,,就叫左嘉煒同佩鳳落街LA,,,
去左葵芳到拎一D野,,,跟住就係個到行LA,,,
見到有好多個龜公丫,,,,好黑人憎,,,,
到3點幾,,,,就走左去新商場到行,,,
係新商場,,,買左野食,,,跟住見到一件事,,,,
就係一個細佬比3個女仔呃錢丫,,,個細佬喊得好.......= =""
跟住就去左坐LA,,係個到坐到成6點幾先叔屋企,,,,
行返去個陣,,,,有好多水嫁MA,,,,
跟住就係到踢水LA,,,笑死,.,,
我仲拎把傘,,,整D水入去,,,整佢地,,,不過整唔到,, = =""
嘉煒把傘比我整到好多個「龍」,,,./\/\""
|