今日就約左心心同阿靜出街既原本.....
同心心行完旺角就去西九行左陣..
買左隻戎指好令丫!!!!>o<
個老闆娘捉我手黎睇..叫我留長d指甲會好d WO
佢話佢識睇相果d掛....
之後心心黎左我屋企..
無同阿靜出./.約左黃偉洪係樓下等==
係果度傾左陣計就走人啦!!!
嘻嘻!!!!!隻戎指真係令..!!!!!!!kaka