Day7,,唔洗集隊..超好彩呀..1日凍過1日..Engx2,,第1堂講Reader..又講E.T,,好耐冇講..第2堂dict,,呢d嘢...人文,,冇做功課..今堂阿sir特別火..爭d比佢嚇親..Music,,睇藝術節d短片..都ok好睇la..H.Ex2,,今堂整肉醬意粉..超開心..嘉如今日冇帶盒,,裝唔到..but Ms Chau比咗1個佢裝..lunch,,又買珍寶珠食..唔知yy好似好興食珍寶珠咁..Mathsx2,,好彩有抄hw..阿sir係咁教書,,我地就係咁嘈..睬佢都傻la..彩雅姐又係咁嗌去toilet,,其實佢想sleep..呵呵..落堂lu..整board la,,整到6點幾就同Mei Ling去buy紙做board..buy完紙就去buy糖糖,,but我冇buy..buy完就返home lu..
|