今日又要HK AC(香港少年領袖團訓練)la..好辛苦ar...成日都唔記得d步法...又辛苦又曬..嗚..-[]-不過今日係有開心既野....就係..就
係...哈哈..我今日唔洗''兔仔跳''la..
ha...^.^