今日6點9起身,,,7點2出門口去M麥當奴叔叔同嵐嵐佢地食早餐,,食完同意意,,婷婷,,勝勝4個傻婆翹住行返去,,,好暖笠笠!!!返到去開始食風,,,,真係凍到我冇乜反應,,,THZ歐家龍3個蛋糕,,係道1路食1路睇人比賽,,跟住去左小食部HEA左陣,,,比起看台暖好多,,,不過唔見左嵐嵐同婷婷,,係道搵佢地,,跟住唔見左勝勝,,,,原來勝勝去左睇男丙1500M,,,我地買黑柴架,,,但係POKAI好勁牙,,,POKAI拎金,,柏濤拎銀,,毛毛拎銅,,,,,好叻牙!!跟住係道同黑柴,,,柏濤,,,斌斌玩,,,,,原來黑柴係擁有37D既身材架,,,,,勁好笑!!!跟住睇男甲既1500M,,,開頭謙謙好似好勁,,,跟住原來係包尾,,睇到我O哂咀-00-‘’,,,跟住玩多陣就到班際接力4X100喇,,,,男仔冇女仔咁勁,,,女仔拎銀牙!!!!其間發生左D事,,,,嵐嵐唔開心,,,,意意喊喊….都係多得D人囉,,,,無啦啦搞到人地D野咁,,HEA多陣到F5果D跑接力,,,,哈哈哈,,,謙謙跑得好快-V-’’睇到我彈下彈下!!!!跟住唔知頒咩獎就放LUNCH喇,大CAM去左滕源攙位,,,食完拎住D甜品跑返去區場,,,,係道慢慢食,,,,食完睇D好悶既比賽,,跟住咩閉幕禮,,,同曹B係道玩,,,咁就完左…跟住嵐嵐叫我地係道等佢,,,,點知去左RAINBOW,,,SOR*原來佢地買左蛋糕同我慶祝生日,,,,THZ!!!!!跟住行多陣我同婷婷返左我屋企,,,7點9出去食飯,,,見到嵐嵐家姐,,,,佢送左粒糖比我做生日禮物牙!!!!THZ!!!!之後傾左陣去俱飯,,,,食完飯周圍行,,跟住去搵謙謙!!!!
PS::THZ斌斌枝蘋果綠,,,婷婷既糖果機,,,同埋同我講過生日快樂既人>3333333333<’’咁又大1歲喇!!!!
