今日放左學..番到 屋企門口__..先知原來我冇帶鑰匙,-0-
激死我,,,\口/""
之後去左愛人到.._.. { 避難}}
系佢到坐左一陣...我老豆打黎叫我番屋企__<好開心牙..>>
番到屋企..我又要換33出銅鑼灣搵人,,,]]
到左SOGO..見到佢吾GA講咩好...>3<
好彩...<<老公仔>>系到..之後我同<<老公仔>>走左..
佢呢...就去左打機__=3=
行左一陣去左<<老公仔>>屋企玩DOG DOG..
隻DOG DOG好Q牙..XPPP]]
玩完去左睇佢打波..打完之後佢送左我番屋企..><
|