今日同阿wendy and 麥曉蔚去馬鞍山買33.....天寶嗰條友激仆街(容許我講句粗口).....佢話冇就算啦
佢仲要喺度講佢冇生意....關我鬼咩??!!我哋想走嗰時....佢又話訂埋先走.....pk!!!