今日,,好早就比我a 爸叫醒左,,,跟住就去食早餐...
食完早餐,,就返屋企玩電腦””
玩左陣,,,就落街lo””
諗住叫嘉煒黎我屋企入歌,,,
但係冇牒,,,,
so 落街玩,,,@w@””
玩左陣,,就去左葵芳買野,,
買完野,,,就返去lo∼∼∼