好熱呀e排...頂頂頂=]次次早會都要企咁耐...唔熱屎就奇啦=]我終於g道邊個叫肥班長喇=]今朝阮sir少見地叫我地出黎...話天日獎拎...不過要13個人企哂係上面=]我諗住唔上喇=]唔係一定迫屎禾...唔通要排隊影咩=]?...上堂上堂上堂上堂上堂上堂,,今日d堂少左5分鍾呀,,,ya~因為有週會...今日放學又要留堂喇=]I.H...-口-做project...好彩我唔屎做咁多...畀盛哥做哂...我今日爆左佢內聯網ac呀= =''改埋pw添...唔g畀唔畀番佢好呢...之後係操場踢左一陣波...閃人。
ps:薯姐開心d啦=]
悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶悶
|