今日12點幾起左,跟住又係玩電腦. 3點幾出左去搵人, 去到睇佢地係到打機-3- 6點幾去左康仔屋企, 坐左陣,之後又去左呀樂屋企等佢沖涼-_- 差吾多9點到..d人黎晒就bbq嚕; 燒到12點幾..好玩-0- 1點到..肥埸黎埋,係到吹水,傾到4點幾, 佢車左我返屋企..佢揸車好快-__-,正^_^ 甘就過左一日喇..幾開心:)