今日...唔知醒= =無返到去補課... 11點幾先醒= =~ 跟住3點幾落左去食野∼ 食完野就出左去沙田威爾斯醫院探丫婆∼ 7點幾先走... 8點幾9點去左人地屋企食飯 9點10先返到屋企∼ 撘車果陣同匡仔傾SMS@@~ 跟住今日無乜事發生@@! 打住咁多@@ 可能個口就話放低左~但係個心就...= = 唉...算LU@@