今日呀!第一堂就係上英文會話堂既!跟住我個位就變左係高峰坐囉,而我前面我個原先係李少鍾,就變左係張進藍啦!佢地兩個都唔知邊個就張我個書包推左落地呀!鳴......除左呢樣野之外,果個死人高峰又將我個水樽狂擲落地唷!好慘呀!跟住我今日上完最尾果堂就要學科問題啦!咁今次論到綺瑩佢地上去啦!仲有呀凌BB佢地啦!我地班只係得120分咋!又係果班1B班d人囉左冠軍啦!
跟住.....我就同呀劉溫講野!佢就話請我食野啦!咁我咪話好囉!跟住放左學之後,佢就係基孝門口到等我啦!咁跟住我又睇唔到佢喎....我就企左係一樓到等佢啦!突然之間,黃敏瑤無啦啦問我做咩啦?!!跟住我咪話同劉溫去行街街囉!跟住佢就一支箭咁跑左去囉!我都唔知佢做乜喎!講都唔講聲!咁我就同左呀劉溫去匯景行左一陣!然後再去坐車apm喎!我地去左買筆囉!跟住我請左佢食芭芙啦!跟住就各自各散lu!
|