今日一早就出門啦!!番教會...好笑呀今日主日學..!!!玩遊戲..階哥哥搗曬我d pen出尼~!大家見到咁..o曬咀個個都***yeah..驚未??完左...就去食野..首先陪希希同巴金去食..~高後..買禮物比希希個妹!!!又去食野..今次係我同阿珊去食~但...我地走左好耐先搵到呀!!唉....失敗~**今日好失敗!言後去左大中行左陣..阿珊買銀包!令令的.....又行番番去~見到肥霖...好好笑呀佢個動作!!..去m記..今日係希希個妹生日!!去食野....**食食下..影相咁啦~影左好多!!不過係阿珊同希希到呀!!唉.......***......好快又番home啦!!比阿ba阿ma話.........算數!!唔同你計...~今日都係咁***好快考啦!!又廳日開始都會留係學校溫書!!...可以同佢一齊溫書好野**雖然宜家唔係同你一對..但都可以咁做姐!!!開心心呀***............
宜家玩緊電腦~諗緊d野呀!!好開心........................................好掛住你呀!!!!
|