琴日heyman....cyrus......pinky話今日要練波....所以要早d起身....唉...唔洗返學但要練波....咁去到..點知唔可以喺學校打波wor....冇便服果張野wor....咁就去盛xx果到打喇....打到10點幾就走人lu...同林玉川同蔡麗儀去新翠果邊行下...去左買野飲!!!
11點幾返到屋企....玩電腦...今日約左小學同學返小學探老師....唉....擇錯日期喇...今晚有綜藝晚會呀,,,,d老師好busy呀!!>3<''
咁我同呀始玩左一陣badminton就入左去玩uno....咁今日就同呀張老師...何老師...吳老師傾左一陣....衰人何老師,唔比我地去beach BBQ呀!!!!
|