衰左了~吾得喇...吾想講太多~金日同左個男仔傾計!!佢....我真係ok鍾意佢個個性格~但我老公就...=]
我個msn~10點幾先至入到new果個~唉!!老公有可能上左喇..............
不過算la~佢聽日會上既-3-(我一定要走小小上了,我吾會令自己失望的)~
吾想講野~拜拜拜拜拜拜...~!
仲有仲有11;30我同老公又分左手了~我真係好對吾住你地啊~
不過你地想分我冇野好講既!!
因為尼一次係我的錯~sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sorsor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor sor~
我個心好痛~只希望你地做番好朋友喇=]
|