9點幾起左身......睇電視,,,,
甘唔多11:00出左去MK...睇戲,,,,,個套戲悶到爆呀_____
睇完戲返歸.....我諗住行下街的____但係冇人同我行,,,所以就冇行到la...返歸= =""
返到歸食野.....玩電腦,,,,,無野做lu.....
今日冇咩野好寫...@.@