
今日考完試啦..開針.."
9點半放人..good啦.."
10點幾先回家..係到討論去邊樹.."
佢地,,茵,ky,幾,co去mk..lin同戚去大圍搵工呢..]]
尋晚同咖哩討論左勆晚都5知去邊樹,,only know今日會同佢出去,,
=============================================
之後,同佢出st唱k,,兩條友,,=_______________________="
諗住叫kammy,,還來佢又同小麗,winne戈d去唱k..
唉..then同咖哩去green box 唱k.."
等左成粒鐘>___________________<"
係startbures到坐..]]兩條死屍]]
=============================================
由1:15唱到4:45,,多左成半粒鐘..then 盧子黎左..搵咖哩..]]
唱完,自己返富寶搵佢地..咖哩同佢係st到行..
返富寶打ball,土耳其和她的gf也在,,kaka
then佢個fd又黎左..又叫nicole..真巧..]]
哼哼,,哀婆..
===============================================
8點半去左耀安到打鞦韆..好玩牙..]]
10點靚同牙戚諗住走..點知去左海x...""
謝牙戚,,]]舒服晒..感激尼哦.. xd
================================================
我不信我搵5到尼... >___________________<"
臭坤子..]]返工丫啦..5 online...]] 哼]
=================================================