今朝9點起身整野去龜館!!入去做乜我唔講LA∼係入面4個幾鐘。。。。唉!!番屋企嗰時係咁俾人鬧∼唔俾我出去。睇比賽都唔得∼係屋企又冇野做咪訓LOR。。。由4點幾訓到8點半到∼食野。沖涼。挽電腦!!今晚同老公仔傾計∼∼