今日係枒思到訓醒1點鍾~ 跟住落下面整d野~ 搞掂唒2點鍾坐車返屋企.. 返到屋企,今日又唔打得波. 枒媽返黎同我地食飯~ 返到屋企訓覺~因為未訓夠,1點幾有野做先起身.. 訓到5點幾一路比枒哥同老豆嘈 嘈到6點忍唔住醒左,2個係到賭馬嘈住唒,好煩!! 之後到8點幾出去洪水橋食飯..竟然成家人-.- 食完返黎屋企玩電腦.. 之後整好唒野~ 訓... 呢個假期一日玩足10幾個鍾!累..